Jobangebote bei der Panther-Gruppe

operatorów maszyn (m/k)

Nasza Firma Wepoba jest zakładem produkującym tekturę falistą i znajduje sie w miejscowości Wustermark w pobliżu Berlina. 

Powiększamy i rozbudowujemy naszą firmę, w tym celu dla wzmocnienia naszej kadry poszukujemy  i zatrudnimy operatorów maszyn (m/k) 

oraz osób do obsługi linii produkcyjnej do tektury falistej, automatów do sztancowania, maszyn inline oraz oklejarek. 

Do zadań pracownika należy obsługa i kierowanie różnymi procesami produkcyjnymi i przetwórczymi oraz kontrola jakości wytwarzanych wyrobów z tektury falistej. 

Osoby zainteresowane produkcją opakowań i regałów tekturowych (display) powinne posiadać techniczne zrozumienie i wykształcenie oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym. Konieczna jest podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Ponad to osoby zainteresowane powinne być wielostronne, odpowiedzialne, posiadające umiętność pracowania w zespole oraz być godnymi zaufania. 

Oferujemy bezterminową umowę o pracę, wynagrodzenie uzależnione od umiejętności 
i doświadczenia ponad minimalną stawką krajową niemiecką, jak również pomoc w poszukiwaniu mieszkania i stałe miejsce w naszej Panther-Grupie. 

Prosimy o podanie o pracę (aplikacja) oraz terminu możliwego najszybszego rozpoczęcia pracy lub skorzystać z formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej w języku niemieckim. 

Wepoba Wellpappenfabrik GmbH & Co. KG
Leipziger Straße 12
D-14641 Wustermark (koło Berlina)
Niemcy 

Telefon +49 33234 249-351
aplikacja@Wepoba.de

Zurück zur Job Übersicht